ubezpieczenie klubowiczów

Jak co roku o tej porze polecamy ( naszym zdaniem) najlepsze ubezpieczenie dla zawodników i ich rodziców.

W tym roku proponujemy 3 ubezpieczenia:

dla tych co nie wybierają się za granicę – ( obejmuje również szkołę) w Generali – 1 opcja za 87 zł na 30000 NNW oraz 2 opcja za 169 zł na 50000 NNW ( w tym korzystny pakiet za rehabilitację!

punkty zakupu karty Euro 26 –  BTH Beskid Tours ul.Pl.Wolności 5 ( do karty potrzebne jest zdjęcie legitymacyjne!!!)

dla rodziców – Planeta Młodych Plus ( od 32 do 59 lat)

Generali oraz Planetę Młodych Plus można załatwić przez klub , Euro 26 samodzielnie