Klub Sportowy „AS” jest największym w Polsce organizatorem zajęć sportowych dla dzieci i młodzieży w zakresie narciarstwa alpejskiego. Istniejąc nieprzerwanie od 1991 roku posiada imponujący dorobek i kolekcję trofeów sportowych.

Zawodnicy AS-a wielokrotnie byli Mistrzami Polski, brali udział w zawodach Pucharu Świata, Mistrzostwach Świata i Igrzyskach Olimpijskich. Podstawowym kierunkiem działalności klubu jest organizacja zajęć sportowo-rekreacyjnych dla dzieci i młodzieży. Zajęcia są prowadzone w cyklu całorocznym z jednomiesięczną przerwa wakacyjną.

Program szkoleniowy obejmuje: narciarstwo alpejskie, tenis, pływanie, jazdę na łyżworolkach, wspinanie skałkowe oraz sporadycznie – windsurfing, jazdę konną.

Tygodniowy program szkoleniowy obejmuje od czterech do pięciu zajęć, w odpowiednich wiekowo grupach szkoleniowych.

Zajęcia prowadzone są przez trenerów i instruktorów PZN legitymujących się dyplomami wyższych uczelni,bogatym dorobkiem sportowym i dużym doświadczeniem zawodowym.

W ciągu całorocznej działalności nasz klub organizuje obozy sportowe – letnie i zimowe. Nasze obozy organizujemy nie tylko w okresie wakacji letnich czy ferii zimowych, ale także wyjazdy na lodowce czy wiosenne wyjazdy w Alpy francuskie.

Uczestnikami naszych wyjazdów są nie tylko szkolone dzieci ale również osoby spoza klubu Od kilku lat organizujemy również obozy narciarskie dla dorosłych.

Zapraszamy 🙂

Trenerzy i instruktorzy

Klub Sportowy AS

mgr Katarzyna Szafrañska-Sosgórnik

mgr Katarzyna Szafrañska-Sosgórnik

trener II klasy

mgr Marek Korzeniowski

mgr Marek Korzeniowski

trener II klasy

mgr Dawid Zawiła

mgr Dawid Zawiła

trener narciarstwa, instruktor tenisa ziemnego

mgr Jacek Buliński

mgr Jacek Buliński

trener II klasy piłka nożna, instruktor narciarski oraz instruktor tenisa ziemnego

mgr Dorota Szczotka

mgr Dorota Szczotka

instruktor narciarski

mgr Marta Rasała

mgr Marta Rasała

instruktor narciarstwa i badmintona